Interesne dejavnosti

INTERESNE DEJAVNOSTI v š.l. 2020/21

Interesna dejavnost izvajalec razred čas
RDEČI KRIŽ – Bilo je nekoč… Helena N. Obreza, Anita Bajec 4. – 9. štiri sobote in / ali v času počitnic
MODELARSKI KROŽEK Andreja Ravšelj,
Boris Plos
6. – 9. ponedeljek, 7. in 8.uro
FOLKLORNI KROŽEK Vida Truden 1. – 9. po dogovoru (7. ura v torek ali četrtek)
OTROŠKI PEVSKI ZBOR SONČKI Vida Truden 1. – 2. sreda, 5. ura
OTROŠKI PEVSKI ZBOR MURENČKI Vida Truden 3. – 5. ponedeljek, 6.ura
MLADINSKI PEVSKI ZBOR Vida Truden 6. – 9. ponedeljek, 7. ura
USTVARJALNI KROŽEK Nevenka Dražetić 3. četrtek, 7. ura
GLASBENA USTVARJALNICA Urška Cimprič 1. – 3. sreda, 7. ura
DRAMSKI KROŽEK Tatjana Lekan, Katarina Zbačnik 6. – 9. po dogovoru
KUHARSKI KROŽEK H. Baraga 4. sreda, 6. in 7. ura (na 14 dni)
NEMŠČINA malo drugače Tatjana  Lekan 5. –  9. po dogovoru
VESELA ŠOLA Andreja  Jelinčič 4. – 6. po dogovoru
ZABAVNA MATEMATIKA Helena N. Obreza 1. torek, 5. ura (na 14 dni)
PRAVLJIČNO USTVARJALNE DELAVNICE Ina Šmalc 1. torek, 5. ura (na 14 dni)
DRAMSKI KROŽEK Nevenka Dražetić,
Marjeta Nelc
1.- 5. ponedeljek, 7. ura
PRAVLJIČNI KROŽEK Urška Cimprič 2. ponedeljek, 7. ura
RAČUNALNIŠKI KROŽEK Simona  Lunka,
Urška Cimprič
4. – 5. četrtek, 12.30 do 13.40
(A-turnus)
RAČUNALNIŠTVO – programiranje SCRATCH Simona  Lunka 7. – 9.

drugi del leta

po dogovoru v popoldanskem času kot delavniška oblika

MULTIMEDIJSKI KROŽEK Simona  Lunka,
Katarina Zbačnik,
Tina Ris,
Miha Razdrih (zunanji sodelavec – mentor)
6. – 9. sreda, 14.00 do 15.30
oz. po dogovoru
ZELIŠČNE DELAVNICE Z ANGLEŠČINO Polona Setnikar,
Hejdi Baraga
4. – 5. enkrat mesečno po 2 šolski uri, v popoldanskem času
(npr. 14.30 do 16.00)
ANGLEŠKO PRAVLJIČNO USTVARJALNI KROŽEK Polona Setnikar 1. – 3.

enkrat  mesečno po 2 šolski uri, v popoldanskem času

(npr. 14.30 do 16.00)

JAMARSKI KROŽEK Anemarija Štefančič,
Hejdi Baraga
6. – 9. enkrat mesečno v popoldanskem času

Zunanji mentorji

interesna dejavnost mentor razred čas
KOŠARKA Aleksander Vučanović 1. – 9. torek, 17.00 do 19.25
LOKOSTRELSTVO Katarina Krajc 1. – 9. sreda, 17.00 do 18.00
NAMIZNI TENIS Ivan Poje 6. – 9. četrtek, 17.00 do18.00
DEBATNI KROŽEK VITRA 6. – 9.

(Skupno 389 obiskov, današnjih obiskov 1)