OBVESTILO

Četrtek: 22. 9. 2020        Zbor pred šolo: 7:30 (pred šolo)    Prihod: okoli 14 ure

Snežnik:  (1796 m) je široka, velika kraška planota (85 km²), ki proti severozahodu preide v Javornike, proti jugovzhodu v Gorski kotar, na severozahodni meji na Zgornjo Pivko, na jugozahodu na dolino Reke, na vzhodu na Babno polje in Loško dolino.

Menim, da je  vsak učenec sposoben priti na vrh Snežnika, šli bomo počasi, ker menim, da je cilj športnega dne, da vsi učenci pridejo na vrh.

Učenci, ki pridejo v športnih copatih z gladkim podplatom bodo napoteni k pouku (treking supergi ali pohodni čevlji), varnost je na prvem mestu.

OPREMA:

• Obvezna športna oblačila (trenirka, pohodne hlače, topla oblačila) in obutev (pohodni čevlji , športne superge, NE superge za prosti čas) ter nahrbtnik,kapa, rokavice,
  • Malico dobite v šoli, priporočljiva še dodatna  voda in prigrizek, nahrbtnik.
  • Pohodne palice po želji.
  • S seboj imejte  oblačila (vetrovka in dodatna majica za preoblečt).
  • Pršilo proti klopom

Zjutraj pričakujemo hladno vreme, res naprošam, da so učenci toplo oblečeni.

Vsi učenci so odjavljeni od kosila.

Učitelj športa: Aleš Ožbolt