Spoštovani učenci in starši!

V šolskem letu 2022/23 bodo učenci, od 1. do 9. razreda, izbirali interesne dejavnosti preko spletnega portala Novi Lo.Polis (https://www.lopolis.si/). Ko se učenci ali starši prijavite na portal, izberete možnost Predmeti/Dejavnosti, nato pa izberete ponudbo, na katero se želite prijaviti – Ponudba interesnih dejavnosti v šolskem letu 22/23.

Spletno prijavo lahko opravite starši tako, da se na portal Lo.Polis prijavite z uporabniškimi podatki za starše ali pa učenci tako, da se na portal Lo.Polis prijavite z uporabniškimi podatki za učence. Dodatne informacije o izbiri in opisu dejavnosti boste lahko prebrali, ko se boste prijavili na portal Lo.Polis.

Po zaključenem spletnem izboru vas bodo učitelji oz. mentorji obvestili, če se bo izbrana dejavnost izvajala glede na število prijav. Na uvodnem sestanku bodo učencem predstavili program dela, ter določili natančen dan in uro dejavnosti.

Interesne dejavnosti potekajo po končanem pouku. Priporočamo, da učenec  izbere največ dve interesni dejavnosti.

Spletna prijava bo odprta od ponedeljka, 19. 9. 2022, do petka, 23. 9. 2022.