Oglasna deska

PEVSKI ZBOR VRTCA POLHEK

Pevski zbor ima za seboj prvi nastop. Zapeli smo na novoletni prireditvi za upokojence vrtca in šole. Predstavili smo se z ritmom in telesom – Pika nogavička (v dveh skupinah), s pesmijo Ciciban, katero nas je na pianino spremljal osmošolec Klemen Mihelčič, z ljudsko pesmijo Po mest sem španciral, katero nas je z ukulelami spremljala kar naša zborovodkinja Mirjam Štefančič. Nastop pa smo zaključili z ljudsko pesmijo Na planincah, v spremljavi harmonikaša Žiga Strleta.

Hvala Klemnu Mihelčiču in Žigu Strletu za inštrumentalno popestritev našega prepevanja.

Zborovodkinji Mirjam in Urška

SVETOVNI DAN HRANE

Svetovni dan hrane smo v vrtcu in šoli obeležili z degustacijo tropskih sadežev.

SIMBIOZA GIBA

Skupno druženje v okviru projekta SIMBIOZA GIBA.

TEDEN OTROKA

Ponedeljek: Dan odprtih vrat za starše in stare starše

Torek: Glasbeno dopoldne s šolarji

Sreda: Cicikros

Kot vsa leta do sedaj smo se otoci iz vrtca zopet preizkusili v teku na Cicikrosu. Pridružili so se nam tudi vrstniki iz vrtca Nova vas. Cicikros je organiziralo športno društvo Nadlesk, za kar se jim najlepše zahvaljujemo.

Četrtek: Kostanjevo dopoldne

Petek: Gremo ven (pohodi vseh otrok iz vrtca).

(Skupno 1,477 obiskov, današnjih obiskov 1)